بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور

بهترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایران

بهترین روش برای تدریس اشکال فضایی و روابط سخت هندسه، استفاده از رویکرد‌های خلاقانه و متنوع و کمک ازدبیران خوب و حرفه ای است. در ادامه، ضمن معرفی برترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایران از شما دعوت میکنیم در نظرسنجی دور چهارم انتخاب مدرسین برتر ایران مشارکت نمایید.

بهترین دبیر هندسه و گسسته ایران از نظر شما؟؟

View Results

Loading ... Loading …

در ادامه رزومه و سبک تدریس مدرسان برتر هندسه و گسسته را ملاحظه خواهید فرمود:

دکتر رها مسیح رتبه 2 کنکور رشته ریاضی و از مدرسان به نام در درس هندسه و گسسته میباشد.

سبک تدریس رها مسیح بسیار تعاملی است و ارتباط خوبی با دانش آموزان دارد.

رفع اشکال در کلاسهای رها مسیح هم در حین تدریس انجام میشود و هم در گروه های تلگرامی استاد و دستیارانشان در طول هفته پاسخگوی اشکالات دانش آموزان هستند.

و مهمترین ویژگی کلاس ایشان آنست که فقط بایکبار پرداخت یک شهریه تمام دروس هندسه و گسسته و آمار تدریس جامع میگردد.

در ادامه سایر مشخصات و رزومه ایشان را ملاحظه فرمایید

 • تحصیلات: دکتر رها مسیح دارای مدرک دکترای مهندسی شهرسازی از دانشگاه علم و صنعت ایران می‌باشند که این نشان از تعلق و تخصص ایشان در زمینه مهندسی است.
 • تدریس و پژوهش: ایشان به عنوان یکی از پژوهشگران و نخبگان برتر کشور شناخته شده و به عنوان یکی از بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران به افتخار می‌آورد.
 • موفقیت در کنکورها: کسب رتبه 2 در کنکور سراسری ارشد و رتبه 9 در آزمون سراسری دکترا نشان از توانایی و عمیق بودن دانش و مهارت‌های ایشان در زمینه ریاضیات و هندسه می‌دهد.
 • تجربه تدریس: سابقه حضور در مدارس تیزهوشان، آموزشگاه‌های برند کشوری و طراحی سوالات آزمون‌های آزمایشی کشوری، نشان از تجربه و توانایی دکتر مسیح در آموزش و ارزیابی دانش‌آموزان به صورت کامل و حرفه‌ای است.

بله

خیر کلاس آنلاین دارند

بله در موسسه کارنامه خرد برگزار میکنند

در مورد دکتر رها مسیح، می‌توانیم به تحلیل بیشتری از سوابق تحصیلی و تالیفی ایشان پرداخت:

 • مشارکت در مسابقات و نفرات برتر:
  • دکتر رها مسیح از نفرات برتر آزمون انجمن بنیاد خلاقیت و همچنین از نابغه‌های ریاضی ایران محسوب می‌شوند.
  • موفقیت در مسابقات رباتیک ایران و کسب رتبه 13 کشوری در سال 1386، نشان از توانایی و علاقه ایشان به فناوری و فعالیت‌های علمی می‌دهد.
 • تالیفات تحقیقی: دکتر رها مسیح به عنوان نویسنده کتبی همچون “ریاضی فکور”، “مباحث عمومی شهرسازی” و “طراحی نوارهای ساحلی” شناخته شده‌اند که این نشان از توانایی آنها در ارتقای دانش و اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن دانش با دیگران است.

محمد صحت کار به عنوان یک مدرس با سابقه تدریس بیش از دو دهه دروس هندسه، گسسته، آمار و احتمال میباشد.

آموزش استاد محمد صحت کار صفر تا صد است و استاد انسانی خوب و بدون حاشیه هستند.

تنها نقطه تردید در انتخاب کلاس ایشان آنست که لحن تدریس بسیار یکنواخت و کم هیجان است و همچنین استاد خیلی پشت به دوربین میکنند و ارتباط موثر ممکن است برقرار نگردد اما سطح سواد استاد عالی و خوب میباش.

محمد صحت کار در مهندسی برق از دانشگاه خواجه نصیر تحصیل کرده است. ایشان تدریس حرفه‌ای خود را در مدارس مختلفی شامل البرز، فرزانگان، امام صادق، هما، نورا، ابوعلی سینا، جهان دانش، هدف، نرجس و کلاس‌های آنلاین راه اندیشه و منتا آکادمی انجام داده‌اند. در حال حاضر، استاد صحت کار به عنوان مدرس دروس هندسه، گسسته، آمار و احتمال در موسسه کلاسینو فعالیت می‌کنند.

بله

خیر کلاس آنلاین دارند

بله در موسسه کلاسینو برگزار میکنند

استاد بهرام جلالی به عنوان یکی از دبیران ماهر در دروس هندسه و گسسته شناخته می‌شود. ایشان دارای بیش از 19 سال سابقه آموزش می‌باشند و تدریس خود را در مراکز برجسته آموزشی در تهران و شهرستان‌ها آغاز کرده‌اند.

آموزشهای بهرام جلالی کامل است البته از روی برخی مباحث ساده، سریع عبور میکنند.

سرعت پیشروی در کلاس ایشان بالاست و کلاس را به دانش آموزان ضعیف و متوسط توصیه نمیکنیم و بهتر است کسانی از کلاس ایشان استفاده کنند که خودشان تا حدی درس را بلد هستند.

با این حال، سرعت تدریس استاد زیاد است که ممکن است برای دانش‌آموزانی که قبلاً مطالعه نکرده‌اند، چالش‌برانگیز باشد.

استاد جلالی برای هر مبحث جزوه‌هایی خوب و رنگی را فراهم می‌کند که حاوی مسائل حل‌شده است.

بله

خیر کلاس آنلاین دارند

بله در کلاسینو کلاس برگزار میکنند

استاد آرش عمید در حال حاضر در مجموعه آی‌کلاس دو درس هندسه و گسسته را تدریس می‌کند. ایشان سابقه تدریس در مدارس و مراکز آموزشی خوب را دارند،

مهندس آرش عمید از اساتید قدیمی و خوب است که آموزشهایش کامل است.اما نقطه تردید کلاسهای ایشان آنست که سبک تدریس خشک و رسمی و شبیه کلاسهای اساتید محترم دهه شصت است.

اساس تدریس استاد بهرام جلالی محتوای کتاب درسی توجه به هر درس به صورت جامع است. ایشان از مثال‌ها و تمرین‌های موجود در کتاب استفاده می‌کنند. این کلاس‌ها برای دانش‌آموزانی که در دروس هندسه و گسسته ضعیف هستند، بسیار مناسب و کارآمد می‌باشد.

بله

خیر کلاس آنلاین دارند

بله در موسسه آی کلاس

استاد حسین خزایی در رشته صنایع درس خوانده است تدریس حسین خزایی صفر تا صد است و استاد در تدریس بسیار فرد خوب و صبوری است اما لحن تدریسشان خیلی خشک و یکنواخت است.

همچنین سرعت تدریس استاد حسین خزایی پایین است و البته این موضوع برای دانش آموزان ضعیف مطلوب است و ممکن است متوسط ها و قوی ها این موضوع را نپسندند.

کلاس‌های ایشان، خصوصاً برای دانش‌آموزان قوی، مناسب تر واقع می‌شود. توضیحات دقیق و جامع ایشان، همراه با تمرینات متنوع از ساده تا دشوار، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مباحث را بهتر درک کنند. ایشان به تعامل با دانش‌آموزان توجه زیادی دارند و همکاری در حل سوالات و تمرینات را تشویق می‌کنند.

استاد حسین خزایی، با تدریس از مفاهیم پایه، برای افرادی که قصد دارند از ابتدا آموزش را شروع کنند، بهترین گزینه است. اما برای دانش‌آموزان با سطح متوسط و ضعیف، این کلاس ممکن است مناسب نباشد.

بله کلاسهای ایشان در موسسه آنلاین آکادمی برگزار میگردد

خیر کتاب ندارند و جزواتشان را چاپ میکنند

بله در مجموعه فکریتو

در ادامه یک روش خوب در تدریس هندسه را به شما پیشنهاد می‌دهیم همراه ما باشید

بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران برای تحریک عقل و خلاقیت دانش‌آموزان، باید آن‌ها را در رویکرد حل مسئله قرار دهند. به دانش‌آموزان یک مسئله هندسی پیچیده و چالش‌برانگیز ارائه دهید و از آن‌ها بخواهید تا با استفاده از اصول هندسی و روش‌های منطقی، این مسئله را حل کنند.

بهترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایران در یک رویکرد مسئله محور، از هوش‌های مختلف دانش‌آموزان برای حل مسئله استفاده میکنند. به طور مثال، برای دانش‌آموزانی که به طبقه‌بندی و دسته‌بندی علاقه‌مند هستند، مسئله را به قطعات کوچک‌تر تقسیم میکنند و سپس آن‌ها را براساس شکل و روابط هندسی مربوطه دسته‌بندی میکنند.

به جای تمرکز بر حفظ دفترچه قوانین و روابط هندسی، بهترین معلمان هندسه و گسسته کنکور ایران سعی میکنند مفاهیم پیچیده را به صورت مفهومی به دانش‌آموزان آموزش دهند. برای مثال، قبل از آموختن روابط هندسی مربوط به تقاطع اشکال، به دانش‌آموزان تجربه‌های واقعی از تقاطع اشیاء در دنیای واقعی را ارائه دهید تا به طور مفهومی درک کنند که چرا تقاطع اشکال در هندسه اهمیت دارد.

بهترین دبیران هندسه و گسسته ایران به کمک فناوری های آموزشی مانند نرم افزارهای تعاملی، ابزارهای هوشمند و شبیه سازی های داده شده، تجربه های شبیه سازی شده را به دانش ‌آموزان عرضه میکنند این روش، جذابیت و جذب دانش ‌آموزان را بالا می ‌برد و حضور سنجاقی برای درک و یادگیری مفاهیم هندسی فضایی را افزیش میدهد

بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران
لیست بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران

بهترین دبیران هندسه و گسسته ایران از دانش‌آموزان میخواهند تا در گروه‌های کوچک، پروژه‌های عملی مرتبط با اشکال فضایی و روابط سخت هندسه انجام دهند. این پروژه‌ها می‌توانند شامل ساخت مدل‌های سه بعدی، طراحی و ساخت اشیاء هندسی، یا حل مسئله‌های واقعی مربوط به هندسه باشند. این کارها به دانش‌آموزان امکان می‌دهند تا مفاهیم را عملی و قابل احساس کنند و با انگیزه بیشتری به یادگیری هندسه بپردازند.

بهترین دبیران هندسه کنکور ایران و بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران از مناسب و کتابهای خوب و منحصر به فرد برای ارائه مطالب بهره میگیرند. آنها میتوانند از تجربیات شخصی خود، داستان‌های هندسی جالب، تصاویر یا ویدئوهای جذاب استفاده کنند تا مفهوم‌ها را به دانش‌آموزان انتقال دهند. همچنین، می‌توانید از استفاده از هندسه در هنر و معماری یا حتی در صنعت و فناوری‌های مختلف نمونه‌های جالب و مورد علاقه به دانش‌آموزان خود نشان دهید.

مهم‌ترین عامل در فرایند یادگیری دانش‌آموزان، ارائه بازخورد مستمر است. پس بهترین اساتید هندسه و گسسته ایران و بهترین اساتید فیزیک کنکور ایران از هر فعالیت یا تکلیف، بازخوردی جامع و سازنده به دانش‌آموزان باید بدهند تا بتوانند خود را بهبود بخشند و مفاهیم هندسی را بهتر درک کنند.

به یاد داشته باشید که هر دانش‌آموز تفاوت‌هایی در روش یادگیری و استفاده از شیوه‌های آموزشی دارد، لذا توصیه می‌شود رویکرد خود را در تدریس این موضوعات تنوع بخشید و در اثربخشی آن به تمام دانش‌آموزان توجه شود.

تدریس هندسه در مقایسه با سایر دروس ریاضی تعدادی تفاوت مهم دارد برای بهترین دبیران هندسه و گسسته ایران هندسه به خوبی قابلیت تجسم و بصری سازی دارد. بر خلاف سایر دروس ریاضی که بیشتر به تحلیل و استدلال تکیه می‌کنند، هندسه بر مفاهیم بصری و هندسی تمرکز دارد. این باعث می‌شود تدریس هندسه نیازمند استفاده از روش‌های تدریس مفهومی و تجسمی باشد.

در هندسه، شکل‌ها و اشکال فضایی مهم هستند و تدریس آنها نیازمند استفاده از روش‌های شکل‌گیری است. این روش‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا از طریق رسم شکل‌ها و ترکیب آنها، مفاهیم هندسی را بهتر درک کنند.

تدریس هندسه توسط بهترین دبیران هندسه ایران به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم هندسی را با موقعیت‌های واقعی مرتبط کنند. این دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا از هندسه در دنیای واقعی بهره ببرند و به دنبال روابط هندسی در کاشی‌ها، ساختمان‌ها، طرح‌ها و طراحی‌ها بگردند.

در هندسه، برآورد و اندازه‌گیری سطح، حجم، طول و زاویه از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، در تدریس هندسه، بهترین دبیران هندسه و گسسته ایران  باید از فعالیت‌های مبتنی بر برآورد و اندازه‌گیری استفاده کنند تا دانش‌آموزان بتوانند بهتر مفاهیم را درک کنند.

هندسه یک درس مناسب برای استفاده از فناوری در تدریس است. استفاده از نرم افزارها و ابزارهای هوشمند هندسی، مانند نرم افزارهای طراحی سه بعدی و شبیه‌سازی‌های هندسی، می‌تواند در بهبود فهم و تجربه دانش‌آموزان توسط بهترین دبیران هندسه و گسسته ایران تاثیرگذار باشد و آموزش را تسهیل نماید.

هرچند تدریس هندسه تفاوتی  با سایر دروس ریاضی دارد، اما این تفاوت‌ها معمولاً با استفاده از روش‌های تدریس مناسب توسط بهترین اساتید هندسه و گسسته ایران قابل پیش‌بینی و مدیریت هستند. برای تدریس هندسه، موارد زیر را ممکن است در نظر بگیرید:

آموزش هندسه توسط بهترین دبیران هندسه و گسسته ایران اگر به صورت تئوری و تجربی همراه باشد، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم را بهتر درک کنند. استفاده از تمرینات و فعالیت‌های عملی، مانند ساخت اشیاء باقابلیت هندسی، استفاده از ابزارهای هندسی و حل مسائل واقعی، دانش‌آموزان را در بیان و استفاده از مفاهیم بهتر می‌سازد.

دید باز برای حل مسئله هندسه به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا از فکر تجربی‌شان در حل مسائل استفاده کنند. با به کارگیری دیدگاه‌های غیرمعمول و مبتنی بر خلاقیت در حل مسائل هندسی، دانش‌آموزان می‌توانند به راه‌حل‌های نوآورانه و منحصر به فرد دسترسی پیدا کنند.

در هندسه، قواعد و قوانین خاصی وجود دارند که دانش‌آموزان باید به آنها پایبند باشند. استفاده از رویکردهای سازمان‌یافته و قابل درک برای تدریس این قوانین به دانش‌آموزان، کمک می‌کند تا مفاهیم را به طور دقیق تر درک کنند.

تدریس هندسه توسط برترین اساتید هندسه ایران و با استفاده از مثال‌های واقعی و مرتبط با جهان واقعی، می‌تواند به دانش‌آموزان نشان دهد که هندسه در زندگی روزمره و در حل مسائل واقعی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کار انگیزه‌بخش است و دانش‌آموزان را به یادگیری فعال تر درباره هندسه ترغیب می‌کند.

درس هندسه بسیار پیوسته به سایر دروس ریاضی، علوم و تکنولوژی است. بنابراین، تدریس هندسه با تأکید بر تعامل و همکاری با دیگر دروس می‌تواند به دانش‌آموزان در  فهم و برای  بهترین دبیران هندسه در تفهیم این درس کمک نماید.

تدریس هندسه توسط بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران نیازمند ترکیب موازنه‌ای از نظریه و عمل است. در حالی که نظریه و اصول هندسه را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهید، نیز باید آنها را به فعالیت‌ها و تمرینات‌عملی مرتبط با هندسه مشتاق کنید. این روش به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم را در محیط عملی تجربه کنند و یکباره آن‌ها را فهمیده‌تر داشته باشند.

در تدریس هندسه، بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران می‌توانند برنامه‌های کاربردی و نرم‌افزارهای مختلف را معرفی کنند. این نرم‌افزارها می‌توانند از طریق شبیه‌سازی‌ها، ساخت مدل‌های سه بعدی و حل مسائل دشوار، به دانش‌آموزان کمک کنند تا هندسه را به طور عملی به کار ببندند و با روش‌های مدرن هندسه آشنا

در تدریس هندسه، بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران میدانند که هر دانش‌آموز تفاوت‌های فردی دارد و بهتر است روش‌های آموزشی را به این تفاوت‌ها و نیازهای دانش‌آموزان تنظیم کنید. برای برخورداری از مخاطبی بیشتر با هر دانش‌آموز، می‌توانید از روش‌های مختلف مثل بازی، مسابقه، مطالعه خودراه‌انداز و همکاری‌های گروهی استفاده کنید.

هندسه به طور ناخودآگاه با دانش‌های دیگر در ارتباط است و بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران میتوانند به دانش‌آموزان نشان دهند که هندسه در زمینه‌هایی مانند طراحی و معماری، مهندسی، فیزیک و حتی هنر و تصویرسازی مورد استفاده است. ارتباط دادن مفاهیم هندسی با دانش‌های جمعی و نشان دادن کاربردهای آنها به دانش‌آموزان، به آنها کمک می‌کند تا بهتر مفاهیم را درک کنند و انگیزه بیشتری برای یادگیری هندسه پیدا کنند.

تدریس موضوعات هندسی ممکن است چالش‌هایی برای برخی از دانش‌آموزان و حتی بهترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایران ایجاد کند. بنابراین، بسیار مهم است که یک محیط یادگیری مسالم و حاکم بر احترام و همکاری ایجاد کنید. این محیط می‌تواند به دانش‌آموزان اجازه دهد که بی‌تردید پرسش‌هایشان را مطرح کنند، به اشتباهاتشان اجازه دهند و با همکاری با دیگران تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. بازخورد سازنده را همواره تشویق کنید و دانش‌آموزان را به یادگیری همدیگر تشویق کنید. با ایجاد این محیط مسالم و ادامه دادن به انگیزه‌های دانش‌آموزان، به آنها کمک خواهید کرد تا بهتر درک کنند و علاقه‌مندانه به هندسه برخوردار شوند.

ما مطمئنم که با اتخاذ این روش‌ها، توانمندی‌ها و نیازهای دانش‌آموزان را بیشتر درک و بر آنها پاسخ داده و یادگیری هندسه را برای آنها مفید و لذت‌بخش میگردد.

آیا آموزش هندسه به دختران و پسران فرق دارد؟

در حقیقت، آموزش هندسه بین دختران و پسران توسط بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران ممکن است برخی تفاوت‌های جزئی داشته باشد. این تفاوت‌ها ممکن است به دلیل تفاوت‌های جنسیتی و نقش‌های جنسیتی در جامعه باشد. اما باید تاکید کنم که هیچ محدودیت یا تفاوت ذاتی در نهاد هندسه بر اساس جنسیت وجود ندارد و دختران و پسران قابلیت یادگیری هندسه را دارند.

در آموزش هندسه به دختران توسط ، بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران ، می‌توان بر روی روش‌هایی تاکید کرد که از نظر آنها جذابیت بیشتری دارد و با علایق و رویکردهای ذهنی آنها هماهنگ است. ممکن است دختران به روش‌های بیشتر تجربی و عملی علاقه داشته باشند و بتوانند بهتر از این روش‌ها درک مفاهیم هندسه را بیان کنند.

به همین ترتیب، در آموزش هندسه به پسران توسط هندسه، بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران هم می‌توان بر روش‌هایی تاکید کرد که طرح‌محور و تئوری‌محور هستند و به رشد تفکر منطقی و تحلیلی آنها کمک می‌کنند. پسران ممکن است در روش‌های هندسه محاسباتی و استدلال مقدماتی علاقه‌مندتر باشند و بتوانند در این روش‌ها به خوبی عمل کنند.

با این حال، مهم‌ترین نکته آموزش هندسه به دختران و پسران توسصط بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران، ایجاد یک محیط یادگیری منصفانه و بدون تبعیض بر اساس جنسیت است. باید به هر دانش‌آموز با توجه به استعداد، نیازها و طرز تفکرشان، فرصت مناسبی داده شود تا هندسه را یاد بگیرند و بهره‌وری بالایی از این رشته داشته باشند.

بنابراین، باید به هر دختر و پسر دانش آموز به عنوان یک فرد منحصر به فرد نگاه کنیم و روش‌های آموزشی را براساس نیازهایشان تنظیم کنیم، در نهایت هدف ما از آموزش هندسه، بهبود تفکر و تحلیل کردن دانش‌آموزان است، بدون توجه به جنسیت آنها.


دیدگاه‌ها

یک پاسخ به “بهترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایران”

 1. […] به این نیازها، روابط مؤثر و معنی‌داری برقرار کنند. بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران و بهترین اساتید فیزیک ایران چه یحیوی یا نوکنده یا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *