سیاست حفظ حریم خصوصی

ما که هستیم

ما از علاقه مندان حوزه فیزیک هستیم که علاوه بر انتشار موضوعات علم فیزیک برای علاقه مندان به معرفی برترینهای فیزیک و شیمی و زیست و ریاضی میپردازیم.

تازه های علم فیزیک و بررسی آزمایشات تاریخی فیزیک برای علاقه مندان فیزیک در دستور کار مجموعه نویسندگان و همکاران ما میباشد

نشانی وب‌سایت ما:

https://best-physics-teachers-iran.com.

دیدگاه‌ها

شما بازدیدکنندگان محترم سایت ما میتواننید نظرات گرانبهای خود را در سایت درج نمایید، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم برای کمک به تشخیص هرزنامه از پیامهای واقعی بکار خواهیم برد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

چه مدت ما داده های مخاطبان را حفظ می‌کنیم

هنگامی که شما یک نظر را ارسال میفرمایید، نظرات شما به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.