بهترین دبیران شیمی کنکور ایران

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران

 بهترین اساتید شیمی کنکور ایران، مدرسانی هستند که که برخی از خصوصیات منحصر به فردی را دارا میباشند که ایشان را از سایر دبیران متمایز میکند. ما در ادامه به برخی از این خصوصیات می‌پردازیم اما پیش از آن فهرستی از برترین اساتید شیمی ایران خواهید دید.

لطفا اگر با این اساتید کلاس شیمی (چه حضوری و چه آنلاین) داشته اید در نظرسنجی ما مشارکت نمایید

بهترین استاد شیمی ایران از نظر شما کیه؟

View Results

Loading ... Loading …

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، دانش و تخصص عمیقی در زمینه علوم شیمی دارد. او با آخرین دستاوردها و تحقیقات در این حوزه آشنا است و توانایی انتقال این دانش به دانش‌آموزان را دارد.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران
دبیر شیمی خوب

دکتر پلویی دارای مدرک دکترای پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشد. دکتر پلویی در هنگام تحصیل از رتبه های برتر کنکور بوده و در کنکور پزشکی رتبه ۸ را کسب کرده بود.

دکتر پلویی مولف کتاب تست شیمی تک رقمی ها و از مترجمین برتر کتاب شیمی مورتیمر (کتاب معتبری که به عنوان مرجع اصلی برای تدریس شیمی در دانشگاه‌های ایران و جهان به‌کار گرفته می‌شود) محسوب می‌شوند.

استاد پلویی سال‌ها به عنوان طراح آزمون‌های معتبری در ایران در آموزشگاه های قلم‌چی، سنجش فعالیت داشته است.

استاد حسن پلویی یکی از اساتید برتر شیمی ایران است که تدریس بسیار سلیس و روانی دارد و شباهات سوالات جزوات ایشان به سوالات هرساله کنکور و پیشبینی خوب سوالات کنکور از نقاط اصلی تمایز این استاد میباشد

کلاس دکتر پلویی مناسب برای هر سه گروه از دانش آموزان ضعیف و قوی و متوسط است و تعداد تست های حل شده در کلاس ایشان زیاد است.

دکتر پلویی تمام مطالب را از صفر تا صد کامل آموزش میدهد و علاوه بر راه های اصلی و اصولی روشهای تستی را هم آموزش میدهد.

رفع اشکال کلاسهای دکتر پلویی از بهترین سیستم های رفع اشکال در ایران برخوردار است و خود استاد بر فرایند رفع اشکال در گروه های علمی نظارت دارد

بله در موسسه کارنامه خرد کلاس آنلاین دارند

بله دی وی دی تک رقمی ها از ایشان است

بله کتاب شیمی مدرسان علامه و کتاب شیمی تک رقمی ها و ترجمه کتاب شیمی مورتیمر از ایشان است

استاد شیمی مصلایی از اساتید مسن و باتجربه شیمی ایران است.با آنکه سن استاد بالاست ولی همچنان در رقابت با جوانترها میباشند و لحن تدریسی ایشان خوب است ولی سطح سوالات بررسی شده خیلی بالا نیست.در سالهای اخیر پسر استاد مصلایی(امید مصلایی) نیز به ایشان در تدریس ها کمک میکنند.

از دیگر نقاط ضعف کلاس استاد آنست خیلی سریع به سراغ حل تست میروند اما سواد علمی استاد بسیار بالاست.

استاد رضا مصلایی خودش در رشته شیمی درس خوانده است همچنین تجربه تدریس در مدارس معتبر نشان از توانایی و فراگیری وی در آموزش دانش‌آموزان با ظرفیت بالا دارد.اما کلاس ایشان را بیشتر به دانش آموزان ضعیف پیشنهاد میکنیم.

بله در کلاسینو به همراه پسرشان کلاس دارند

بله در موسسه ای به نام فکریتو دی وی دی دارند

بله کتاب در یک موسسه به نام دریافت کتاب دارند

استاد شیمی رضا بابایی، متولد سال پنجاه و شش و یکی از مدرسان خوب و قدیمی درس شیمی و از زمره بهترین اساتید شیمی کنکور ایران و از تلاشگران و علاقمندان به آموزش در زمینه شیمی کنکور است. رضا بابایی در تدریس طرح درس منظم و با دیسیپلینی دارد و جزوه استاد بابایی نیز کامل است.رضا بابایی از مشاهیر تدریس شیمی در ایران میباشد.

رضا بابایی در تدریس از روشهای اصولی استفاده میکند اما نقطه تردید در تدریس ایشان،عدم توجه به نکات حفظ کردنی است و استاد بیشترین زمان کلاس را به مسائل اختصاص میدهد.همچنین سطح تدریس به گونه ای است که کلاس برای دانش آموزان ضعیف توصیه نمیگردد.

بله در موسسه خودشان (تاملند) کلاس آنلاین دارند

خیر این سالها فقط در تاملند کلاس آنلاین دارند

کتاب شیمی مبتکران در نظام قدیم از ایشان بوده است

در نظام قدیم در آفبا داشتند اما در نظام جدید باید از کلاس آنلاین ایشان استفاده کنید

استاد شیمی بهمن بازرگانی، دبیر شیمی کنکور و استاد برجسته این رشته یکی از قدیمی‌ترین و با تجربه‌ترین اساتید و از بهترین دبیران شیمی کنکور در کشور است.

نوع تدریس بهمن بازرگانی مفهومی و عمیق است و آموزشها خیلی تستی نمیباشند

از لحاظ سواد علمی استاد بازرگانی بسیار با سواد است و سوالات متنوع زیادی را در کلاسهایش حل میکند.از آنجاییکه که آموزش صفر تا صد است این کلاسها برای دانش آموزان ضعیف مناسب است.اما کلاسهای بهمن بازرگانی دونقطه ضعف نیز دارد: یکی استفاده از اسکای روم در اجرای کلاسها است که کیفیت فنی کلاس را پایین می آورد و دیگری لحن کسالت بار و آرام استاد در تدریس است.

قلم استاد بهمن بازرگانی در کتابهایش بسیار قوی تر از تدریس استاد در کلاسهایش میباشد و کتابهای استاد بازرگانی بهترین کتابهای شیمی در ایران میباشد.

بله از طریق اسکای روم و در موسسه رایان کلاس برگزار میکنند

خیر زیرا استاد بازرگان در ایران زندگی نمیکنند و مهاجرت کرده اند

بله کتاب شیمی مبتکران

خیر ندارند

استاد شیمی محمد شفیعی علویجه به عنوان یکی از مدرسان برجسته و مرجع در حوزه شیمی کنکور ایران شناخته می‌شود.

محمد شفیعی علویجه در سال شصت و شش متولد شده و فارغ‌التحصیل رشته شیمی از دانشگاه علم و صنعت ایران می‌باشد.

سبک تدریس شفیعی علویجه آموزش عمیق و آموزش تستی همراه با یکدیگر است و بیان و لحن و قدرت انتقال استاد خیلی خوب است.تعداد تستهایی که در هر جلسه حل میشود بالاست.

از آنجاییکه شفیعی علویجه از طراحان آزمونهای آموزشی است،ذائقه طراحان را به خوبی میشناسد.

استاد شفیعی علویجه سالها تجربه تدریس در آموزشگاهای قلمچی و علوی و بعثت را در رزومه کاری خود داشته و از اساتید پروازی به شهرهای تبریز و اصفهان مشهد در موسسه علوی بوده است.

جزوه استاد شفیعی خوب است و تنها نقطه تردید در تدریبس استاد آنست که 80 درصد از تایم استاد به مسئله پرداخت میشود و به حفظی جات توجه کمتری دارد و فقط 20 درصد از تایم را به مطالب حفظی میپردازد.

بله در موسسه کارنامه خرد کلاس حضوری دارد

بله کلاس های جاست تست در کارنامه خرد دارند

در نظام قدیم در موسسه قلمچی داشتند اما در نظام جدید فقط کلاس آنلاین و حضوری دارند

استاد شیمی غلامحسین شیروانی دارای مدرک کارشناسی در رشته شیمی محض از دانشگاه گیلان هستند، و ایشان مدرک فوق لیسانس خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و در نهایت مدرک دکتری خود را در زمینه شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی کسب نموده‌اند.

لحن و بیان تدریس استاد شیروانی مطلوب است اما از آنجاییکه در پکیج های ضبط شده تعامل و رفع اشکال وجود ندارد این موضوع نقطه تردیدی در انتخابشان میتواند باشد.

همچنین سطح سوالات بررسی شده خیلی بالا نیست ولی نهایتا استفاده از انیمیشن در تدریس ایشان را برای دانش آموزان با پایه علمی ضعیف،کار را جذاب میکند .

استاد شیروانی دارای بیش از 18 سال سابقه در تدریس دروس شیمی می‌باشند که این نشان‌دهنده تجربه و تخصص وسیع ایشان در این زمینه است. همچنین، ایشان به عنوان مولف چندین مقاله بین‌المللی در زمینه شیمی فعالیت داشته‌اند که این نشان از تحت‌تأثیر بودن تحقیقات و دانش علمی ایشان در جامعه علمی است

خیر پکیج ضبط شده دارند

بله در موسسه حرف آخر دی وی دی دارند

خیر جزوه به همراه پکیج حرف آخرشان دارند

 

استاد شیمی اسماعیلی از مدرسین خوب شیمی کنکور و از اساتید جویای نام شیمی کنکور است. وی فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه تهران است.

حامد اسماعیلی دارای ۱۸ سال سابقه تدریس در زمینه شیمی می‌باشد و به عنوان مدرس در دبیرستان‌های خوب تهران فعالیت دارد.

جزوه حامد اسماعیلی شامل مفاهیم و مطالبی است که درسنامه نیز شامل آن‌هاست. در حالتی که جای خالی در جزوه وجود دارد، دانش‌آموزان باید آن را پر کنند.

کیفیت جزوه در حد استاد پلویی و استاد بابایی و استاد مصلایی نیست و استاد باید روی تقویت جزوه کار نماید.

نحوه تدریس: حجم نکته‌ها و تست‌های آنلاین اسماعیلی نیز کمتر از ۴۰ ساعت است. مباحث حفظیات شیمی به صورت همایش آفلاین برای دانش‌آموزان فراهم شده‌است. قدرت بیان استاد اسماعیلی خوب است و لحن او به‌عنوان یک دبیر مناسب شناخته می‌شود. از نظر مفهومی، تدریس استاد جایگاه خوبی دارد، اما در برخی موارد تدریس او کمی سریع است. ارتباط برقرار کردن با استاد برای همه دانش‌آموزان اتفاق نمی‌افتد. تسلط بالای استاد بر مسائل شیمی قابل قبول و قابل توجه است.

تمرکز استاد بر روی مفهوم و درک مطالب است او به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به یادگیری بنیادی و اساسی برسند. استاد تلاش می‌کند مفاهیم را به صورت کامل و از پایه آموزش دهد و سپس تست‌هایی را حل کند.

بله در موسسه ماز دارند

خیر

خیر جزوه دارند

خیر

شیمی محمد آقاجانی از دبیران خوب در زمینه تدریس شیمی بوده و دارای تجربه‌های بسیار مفید و گرانبها در این حوزه است.

استاد آقاجانی بیان خوبی در تدریس دارد اما لحن تدریس وی خشک و جدی میباشد و این موضوع تعامل را کاهش داده است.

سوالات جزوه آقاجانی خوب و مطلوب است و کلاسهای وی را برای سطح متوسط بیشتر توصیه مینماییم

آقاجانی دارای چند کتاب در درس شیمی و با ایده‌های نوآورانه و منحصر به فرد است که نشان از تلاش و پشتکار زیاد او در ارائه منابع آموزشی با کیفیت بالا و مفید برای دانش‌آموزان است. مشارکت در مجموعه دی وی دی های آموزش صفر تا صد شیمی و همچنین مدرسه در همایش‌های جمع‌بندی شیمی کنکور نشان از تعهد و تلاش فراوان او برای آموزش و یادگیری بهتر دانش‌آموزان در تمام سطوح آموزشی می‌باشد.

بله در تاملند کلاس دارند

بله دی وی دی هایی به نام صفر تا صد دارند

بله کتابی به نام صفر تاصد دارند

استاد شیمی محمد مرادی، در موسسه کلاسینو تدریس می‌کند. مرادی یکی از دبیران به‌روز و پرتلاش ایران است که تمام انرژی خود را صرف حل مسائل می‌کند. لحن تدریس و تکنیک بیان استاد خوب است اما تنها نکته منفی کلاس ایشان آنست که استاد از روی بعضی مباحث خیلی زود عبور میکنند.همچنین برخی از مباحث تدریس نمیشود و آفلاین در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد که از نظر برخی مطلوب نیست

ما سطح کلاس استاد مرادی را را برای فقط دانش آموزان قوی توصیه میکنیم.

دانش آموزانی که تجربه شرکت در کلاس‌های سالیانه محمد مرادی را دارند، اطلاع دارند که او از خط اول کتاب شیمی دهم به تدریس پرداخته و هیچ جزئی را از دست نمی‌دهد، همچنین مباحث اضافی را به هیچ وجه درس نمی‌دهد. محمد مرادی در کلاس خود سعی می‌کند تا با حل تست‌ها، اصول و نکات اساسی را به دانش‌آموزان یادبدهد و در این امر با موفقیت زیادی مواجه شده است. او دارای جذابیت کلامی و ابراز عبارات جالب است و احساس خوبی را به دانش‌آموزان منتقل می‌کند، به طوری که هیچ وقت دانش‌آموزان را به حاشیه نمی‌برد

بله در کلاسینو دارند

خیر

بله جزوه شیمی صفر کلوین از ایشان است

استاد شیمی پارسا فراهانی یکی از اساتید خوب و نوپا و جوان در زمینه تدریس شیمی است و در موسسه کنکور کلاسینو فعالیت دارد و البته کلاسهای شخصی نیز برگزار میکند

پارسا فراهانی یک دبیر خوبست و در کلاس تحرک زیادی دارد و پویاست.اما سطح سوالات مورد بررسی خیلی بالا نیست و همچنین استاد تن صدای خاصی دارد که برای برخی مطلوب نیست.اما استاد بسیار با سواد است

آموزش پارسا فراهانی از پایه است ، حل تست‌های زیاد، و ارائه جزوه با طبقه بندی و نظمی برتر در تدریس اوست.

بله

خیر

خیر

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، برای تدریس از شیوه‌های آموزشی متنوعی استفاده مند. او می‌تواند درس‌ها را به‌طور مجسمه‌سازی شده تدریس کند، از فیلم‌ها و تصاویر و همچنین از آزمایش‌های عملی بهره‌برداری کند. این تنوع در شیوه‌های آموزشی باعث می‌شود دانش‌آموزان بهترین فرصت برای یادگیری شیمی را داشته باشند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، توانایی دارد به هر دانش‌آموز به طور جداگانه توجه کند و با نیازها و استعدادهای هر فرد به‌طور خاص برخورد کند. او قادر است برنامه‌های تدریس خود را بر اساس نیازهای هر دانش‌آموز تنظیم کند تا او بهترین فرصت برای یادگیری داشته باشد.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، توانایی تحلیل دقیق و حل مسائل را دارد. او می‌تواند به راحتی مسائل پیچیده را تفسیر و شیوه‌های حل آن‌ها را به دانش‌آموزان بیان کند. این خصوصیت باعث می‌شود دانش‌آموزان نه تنها شیمی را به خوبی یاد بگیرند، بلکه همچنین توانایی‌های تحلیلی خود را برای مسائل دیگر نیز پیشرفت کنند.

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران، برای هر دانش‌آموز، بی‌طرفی را رعایت مند. او از هر دانش‌آموز به صورت عادلانه حمایت مند و به آنها اعتماد می‌دهد. او هر دانش‌آموز را به موفقیت و رشد شخصی تشویق مند و هیچ تبعیضی بین آن‌ها قائل نمی‌شود.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، توانایی برقراری ارتباط موثر با دانش‌آموزان را داراست. او به نیازها و مشکلات دانش‌آموزان گوش می‌دهد و با آنها همراهی مند. این نوع ارتباط قوی باعث می‌شود دانش‌آموزان به راحتی سوالات خود را بپرسند و در یادگیری صریح شیمی پیشرفت کنند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، محیطی دوستانه را در کلاس درس ایجاد مند. او به دانش‌آموزان احساس می‌دهد که آن‌ها در  فضای امن قرار دارند تا سؤالات خود را بپرسند و خطاهایشان را انجام دهند. این باعث می‌شود دانش‌آموزان بدون ترس از اشتباه کردن، به یادگیری شیمی بپردازند.

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران خصوصیات فوق را دارا می‌باشند و با ایجاد این خصوصیات در فضای آموزشی، دانش‌آموزان را به یادگیری عمیق و پایدار شیمی تشویق منند. آن‌ها انگیزه و علاقه‌ی دانش‌آموزان را تقویت کرده و بهره‌وری بالایی را در فرآیند یادگیری شیمی ایجاد منند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، به دانش‌آموزان انگیزه و اشتیاق می‌دهد. او قادر است موضوعات دشوار شیمی را به صورت جذاب و مهیج برای دانش‌آموزان توضیح دهد. این خصوصیت باعث می‌شود دانش‌آموزان به خوبی درگیر فرایند یادگیری شیمی شوند و از آن لذت ببرند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران و بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران، توانایی سازماندهی و برنامه‌ریزی درس‌ها و فعالیت‌ها را داراست. او مهارت‌های مدیریت کلاس را به خوبی به کار می‌برد تا فرآیند یادگیری بهینه برای دانش‌آموزان فراهم شود. او برنامه‌های درسی متعادلی دارد که به توسعه تمام جوانب شیمی می‌پردازد.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، به عنوان  الگوی ارزشمند برای دانش‌آموزان عمل مند. او با نشان دادن علاقه و شور و اشتیاق به شیمی، دانش‌آموزان را الهام می‌دهد و آن‌ها را به پیروی از رورد تحصیلی مستمر و کسب دانش علمی تشویق مند.

 بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، با داشتن خصوصیات منحصر به فرد فوق، توانایی ترغیب دانش‌آموزان به یادگیری عمیق شیمی را دارد و به آن‌ها ابزارهای لازم برای تحقق پیشرفت در این حوزه را ارائه می‌دهد.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، توانایی عالی در تفسیر و توضیح مفاهیم پیچیده شیمی را داراست. او می‌تواند مفاهیم دشوار را به صورت ساده و قابل فهم برای دانش‌آموزان تبیین کند. این خصوصیت باعث می‌شود دانش‌آموزان بهترین فرصت را برای درک عمیق مفاهیم شیمی داشته باشند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، مثال‌های واقعی و کاربردی را برای توضیح مفاهیم شیمی استفاده مند. او قادر است از مثال‌هایی از دنیای واقعی مانند فرآیندهای شیمیایی در صنعت، رویدادهای طبیعی مرتبط با شیمی و کاربردهای شیمی در زندگی روزمره استفاده کند. این باعث می‌شود دانش‌آموزان به خوبی درک کلیات شیمی را داشته باشند و ارتباط مستقیم با جهان واقعی را برقرار کنند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، توانایی حل مشکلات را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. او مهارت‌های لازم برای تحلیل مسائل، استدلال منطقی و استفاده از روش‌های علمی را به آن‌ها آموزش می‌دهد. این باعث می‌شود دانش‌آموزان بتوانند مسائل شیمیایی را با استفاده از روش‌های تعاملی و تفکر خلاق حل کنند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران، قادرندعملکرد دانش‌آموزان را به طور مستمر ارزیابی کند و بازخورد سازنده‌ای را به آن‌ها ارائه دهد. او می‌تواند به هر دانش‌آموز صحت و صداقت در یادگیری و تلاش‌هایشان را بیان کند و به آن‌ها راهکارهایی برای بهبود عملکرد و رشد شخصی خود ارائه دهد.

دبیران خوب شیمیو بهترین دبیران شیمی کنکور ایران با داشتن این خصوصیات منحصر به فرد، همراهی و راهنمایی قابل اعتمادی برای دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهند و به آن‌ها در پیشرفت در یادگیری شیمی کمک میکنند.

 بهترین دبیران شیمی کنکور ایران همچنین تسهیل کننده‌ای برای یادگیری عمیق دانش‌آموزان است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بر اساس سوالات خود، مباحث پیچیده‌تر را بررسی کنند. او قابلیت ارائه منابع آموزشی متنوع از جمله کتاب‌ها، مقالات و وبسایت‌های معتبر را داراست تا دانش‌آموزان را در بررسی و علمی کردن مفاهیم شیمیی کمک کند.

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران از دانش‌آموزان خود حمایت مستمر مند. او به آن‌ها اعتماد مند و از آن‌ها انتظار می‌رود که بهترین تلاش خود را در یادگیری شیمی بکنند. او از جهت‌گیری مثبت، انگیزه‌بخشی و راهنمایی‌های سازنده برای ایجاد محیط مطمئن و مشوق کننده در کلاس درس استفاده مند.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران با استفاده از فناوری وابسته به شیمی مانند نرم‌افزارها، شبیه‌سازی‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی پویا، دانش‌آموزان را در یادگیری پشتیبانی مند. او از امکانات آنلاین استفاده مند تا محتواهای تعاملی را به دانش‌آموزان ارائه دهد و فرصت‌های یادگیری متنوعی را برای آن‌ها فراهم کند.

برترین دبیران شیمی کنکور ایران توانایی آموزش مفاهیم دشوار به زبان خودمانی در کلاس درس را داراست. به عبارت دیگر، او می‌تواند مفاهیم شیمی را برای دانش‌آموزان به صورت قابل فهم توضیح دهد، تمرینات و کارهای گروهی را برگزار کند و بازخورد حیاتی را در ارتباط با پیشرفت دانش‌آموزان ارائه دهد.

در کل،  بهترین دبیران شیمی کنکور ایران با داشتن همه این خصوصیات، قادر هستند به صورت کامل در فرآیند یادگیری شیمی دانش‌آموزان سهیم شود و آن‌ها را به دست گرفتن دانش مستدام در این علم الهام بخشد.


دیدگاه‌ها

10 پاسخ به “بهترین اساتید شیمی کنکور ایران”

  1. […] به عنوان یکی از بهترین اساتید شیمی ایران مسائل شیمی مانند حل مسایل استوکیومتری و مباحث اسید و […]

  2. […] این وجود، استاد مرادی به عنوان یکی از بهترین دبیران شیمی ایران به دنبال بازکردن برخی از نکات بیشتر و آشکار کردن […]

  3. […] که از بهترین دبیران شیمی کنکور ایران هستند ده دارای مزایا و نکاتی در حین تدریس می‌باشند که […]

  4. […] آزمون با سطح پیشرفته و ایده‌های نوآورانه توسط بهترین اساتید شیمی کنکور ایران می‌تواند به ارتقاء مهارت‌های دانش‌آموزان کمک کند و […]

  5. […] اسماعیلی به عنوان یک دبیر شیمی خوب و دقیق شناخته می‌شود و جزو بهترین اساتید شیمی کنکور […]

  6. […] از ویژگی‌های بارز استاد شیروانی به عنوان یکی از بهترین دبیران شیمی کنکور ایران ، استفاده از انیمیشن‌های زیبا و هدفمند در آموزش شیمی […]

  7. […] ادامه، استاد محمد شفیعی از بهترین اساتید شیمی ایران به خبرنگار ما اظهار نظر کرد: “شیمی یکی از موضوعاتی […]

  8. […] بهمن بازرگانی به عنوان یکی از بهترین اساتید شیمی کنکور، با تالیف در سه دهه‌ی مختلف، به عنوان یکی از […]

  9. […] بهترین اساتید شیمی کنکور ایران همچون دکتر پلویی باید مهارت‌های استثنایی در زمینه‌هایی مانند برنامه‌ریزی درسی، مدیریت کلاس و مشارکت دانش‌آموز داشته باشد. این مهارت‌ها او را قادر می‌سازند تا کلاس‌های پویا و موثری فراهم کند. […]

  10. […] شیمی رضا بابایی به عنوان یکی از بهترین دبیران شیمی کنکور ایران با شناخت دقیق از استعداد و علاقه خود به تدریس، تصمیم به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *